451 ₴
Застосування:
Lexus RX 300 AWD (MCU15) -- 1MZ-FE -- 10.2000 - 05.2003| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GOM-2743 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 4806948010;4865548010 |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 1999, 2000, 2001, 2003, 1997, 1998, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus |
| Сумісність з моделлю | RX |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |