Застосування:
Mazda Premacy 1.9 (CP8W) -- FP -- 07.1999 - 03.2005| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30-03-319 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | ZL0520490;ZL0520490A;ZL052049A |
| Довжина | 132 мм |
| Зовнішній діаметр | 81 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2025, 2023, 1999, 2015, 2017, 2001, 2016, 2005, 2018, 2020, 2002, 2000, 2019, 2004, 2014, 2021, 2022, 2013, 2024, 2003 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | #3, 3 |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |