Застосування:
DR DR 5 1.6 -- SQRE4G16 -- 08.2016 - 12.2018| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30-00-027 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 702060046;T111117110 |
| Висота | 141 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2019, 2018, 2020, 2017 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | DR |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |