



682 ₴
Застосування:
Suzuki Grand Vitara II 1.6 Повний (JB416) -- M16A -- 04.2005 - 02.2015| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 34-14 610 0006 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 4526165J00 |
| Висота | 70 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 35 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2005, 2016, 2017, 2024, 2022, 2018, 2015, 2021, 2023, 2013, 2019, 2025, 2012, 2020, 2010, 2009, 2014, 2006, 2011, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Grand Vitara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |