Застосування:
Honda Cr-v I 2.0 16V 4WD (RD1, RD3) -- B20B -- 10.1995 - 12.2001| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 31-14 610 0004 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 51350S10A00;51350S10G00 |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 37 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2000, 1998, 1995, 2002, 1996, 2001, 1999, 1997 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |