


1 239 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Диски продаються лише ПАРАМИ
Застосування:
Seat Leon, Altea, Altea XL, Leon SC, Leon ST, Ateca; Skoda Octavia II Combi, Octavia II, Octavia III, Octavia III Combi, Superb II, Yeti, Octavia IV, Octavia IV Combi, Karoq; Volkswagen Golf VI, Beetle, Touran, Jetta IV, EOS, Caddy III, CC B7, Scirocco III, Golf Sportsvan VII, Golf VII, Golf Alltrack VII, Caddy IV, Caddy Alltrack IV, Passat B7, Jetta VII, T-roc, Caddy V, Golf VIII; Audi A3, A1, TT, TT Roadster, Q2; Cupra Formentor;| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23-1248C |
| Виробник | Metelli |
| Кросс-номери | 1K0615601AA;5Q0615601D |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 48.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2018, 2014, 2010, 2023, 2024, 2017, 2020, 2006, 2022, 2003, 2005, 2025, 2007, 2009, 2012, 2013, 2015, 2008, 2016, 2011, 2019, 2004 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Volkswagen, Seat, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Octavia, Caddy, A1, Scirocco, Superb, Altea, Passat, Jetta, A3, TT, Touran, Leon, Golf, Yeti, Eos |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 65 мм |
| Країна реєстрації бренду | Італія |