


855 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Диски продаються лише ПАРАМИ
Застосування:
Seat Ibiza IV, Ibiza IV SC, Toledo II, Leon, Ibiza III, Cordoba, Ibiza IV ST, Toledo IV, Ibiza V, Arona; Audi A3, A1, TT Roadster, A2, TT, A1 Allstreet; Skoda Roomster, Octavia I, Fabia II, Fabia II Combi, Octavia I Combi, Roomster Praktik, Fabia I, Fabia I Combi, Fabia I Praktik, Rapid, Fabia III, Scala, Fabia IV, Kamiq; Volkswagen NEW Beetle, Bora I, Polo V, Golf IV, Bora, Polo IV, Polo Vivo, Polo, T-cross, Polo VI, Taigo; Zhonghuabrilliance H530, Junjie FSV;| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23-0366C |
| Виробник | Metelli |
| Кросс-номери | 1J0615601;1J0615601C;1J0615601N;1J0615601P;1JE615601;2Q0615601H |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 39.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2018, 2014, 2010, 1998, 2024, 2023, 2017, 2020, 2006, 1999, 2022, 2003, 2005, 2025, 2007, 2009, 2012, 2013, 2015, 2008, 2001, 2016, 2011, 1997, 2019, 2000, 2002, 1996, 2004 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Volkswagen, Seat, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Octavia, Toledo, Bora, Fabia, Cordoba, A1, Polo, A3, TT, New Beetle, Leon, Golf, Roomster, Rapid, Ibiza |
| Товщина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 65 мм |
| Країна реєстрації бренду | Італія |