


1 602 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Диски продаються лише ПАРАМИ
Застосування:
BMW 5 520 i -- M52 B20 (206S3),M52 B20 (206S4) -- 01.1996 - 06.2003| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23-0397C |
| Виробник | Metelli |
| Кросс-номери | 34211163669;34211163835;34211164129;34216767049 |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 61.1 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Рік випуску автомобіля | 1999, 1996, 1998, 2000, 2003, 1997, 2001, 2002, 1995 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 75 мм |
| Країна реєстрації бренду | Італія |