



1 950 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Диски продаються лише ПАРАМИ
Застосування:
Mitsubishi L200 2.5 TD 4WD (K74T) -- 4D56-TD -- 06.1996 - 12.2007| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23-0709 |
| Виробник | Metelli |
| Кросс-номери | MB699716 |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 45.2 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2018, 2014, 2010, 1984, 1998, 2024, 2023, 1990, 2017, 2020, 2006, 1999, 2022, 2003, 1989, 2005, 1986, 2025, 2007, 2009, 2012, 2013, 2015, 2008, 2001, 2016, 2011, 1988, 1997, 1985, 1987, 2019, 2000, 2002, 1996, 2004 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Land Rover, Mitsubishi, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | 626, Transit, 307, Pajero, L200, Pajero Sport |
| Товщина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 87.1 мм |
| Країна реєстрації бренду | Італія |