



1 439 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Диски продаються лише ПАРАМИ
Застосування:
Citroen C4 II, DS3, Berlingo, C3 I, Xsara, C5 I, C3 Pluriel, Xsara Picasso, C5 II, C2, C3 Picasso, C3 II, C4 Cactus, C-elysee, DS4, C3 III, C3 Aircross II, C4 I, C2 Enterprise, C4; Peugeot 207, Partner, 208 I, 206, 307, 1007, 207 SW, 301, 208, 307 SW, 2008 I, 208 II, 307 CC; Alpina B10; Lotus Elise; Toyota Tercel, Hiace V, Hiace / Commuter V, Land Cruiser; BYD F3; KIA Sorento I; Fengshen S30, H30; Audi 80 B2; Honda City V, Integra, Jazz II; DS DS 3; Opel Crossland X / Crossland, Corsa F; Vauxhall Crossland X / Crossland, Movano Mk II, Astra Mk VIII, Corsa Mk V; Mercedes-benz Marco Polo (w447); Nissan Primastar;| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23-0555C |
| Виробник | Metelli |
| Кросс-номери | 1629058880;1647868480;3556159;4246W1;4246W7;424915;424916;424983;4249G1;52059174 |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 34.2 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2018, 2014, 1982, 2010, 1998, 2024, 2023, 2017, 2020, 2006, 1995, 1999, 1993, 2022, 1981, 2003, 2005, 2025, 2007, 2009, 2012, 2013, 2015, 1994, 1983, 2008, 2001, 2016, 2011, 1997, 2019, 2000, 2002, 1996, 2004 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Mercedes-Benz, Nissan, Peugeot, Audi, BYD, Toyota, Honda, Kia, Opel |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Corsa, City, Astra, Movano, Primastar, Berlingo, C-Elysee, Land Cruiser, 80, HiAce, 307, Integra, C2, 1007, F3, 208, DS3, 206, 207, Hiace, C5, B10, Xsara, C3, Partner, C4, Jazz |
| Товщина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 66 мм |
| Країна реєстрації бренду | Італія |