


1 877 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Диски продаються лише ПАРАМИ
Застосування:
Seat Leon, Leon ST, Altea, Altea XL, Leon SC, Ateca, Toledo III; Volkswagen Caddy III, Golf Plus V, Golf VI, EOS, Golf VII, Golf V, Scirocco III, Caddy IV, Golf Sportsvan VII, Caddy Alltrack IV, T-roc, Golf VIII, Caddy V, Touran, Jetta IV, Beetle, Jetta III, CC B7, Golf Alltrack VII, Scirocco, Golf Plus; Skoda Octavia II Combi, Octavia II, Superb II, Yeti, Octavia III, Octavia III Combi, Octavia IV, Octavia IV Combi, Superb I, Karoq; Audi A3, Q2; Lada Niva;| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23-0734C |
| Виробник | Metelli |
| Кросс-номери | 1K0615301K;1K0615301T;5C0615301A;5C0615301D;5C0615301E;5Q0615301H |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 49.8 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2018, 2014, 2010, 1998, 2024, 2023, 1990, 2017, 1992, 2020, 2006, 1995, 1999, 1993, 2022, 2003, 1989, 1991, 2005, 2025, 2007, 2009, 2012, 2013, 2015, 1994, 2008, 2001, 2016, 2011, 1988, 1997, 1987, 2019, 2000, 2002, 1996, 2004 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Volkswagen, Seat, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Octavia, Toledo, Caddy, Niva, Scirocco, Superb, Altea, Jetta, A3, Touran, Leon, Golf, Yeti, Eos |
| Товщина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 65 мм |
| Країна реєстрації бренду | Італія |