

2 424 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Диски продаються лише ПАРАМИ
Застосування:
Peugeot 508 I, 508 SW I, Expert Tepee, Expert, 407, 407 SW, 3008 II, 5008 II, Rifter, 508 II, 508 SW, Partner, 508 SW II, 806, 308 I, 308 SW I, 308 II, 308 SW II, 308, 408 II, 308 III, 308 SW III; Fiat Scudo, UNO; Citroen C5 III, Jumpy II, C4 Grand Picasso II, C4 Picasso II, C4 Spacetourer, Grand C4 Spacetourer, Berlingo, C5 Aircross, C8, Berlingo Multispace, C5 X; Toyota Premio, Hiace / Commuter V, FJ Cruiser, Proace, Cami, Hilux VIII, Proace City, Proace City Verso; Chevrolet Astra, Tracker; Lotus Elise; Honda Civic VI, Civic IX, Odyssey; Nissan Murano II, Interstar; BMW 3, X1; Piaggio Porter; Subaru Legacy V; Auverland A3; ARO Spartana Pick Up; Opel Grandland / Grandland X, Combo E Tour / Life, Astra G, Combo, Vivaro B, Astra L, Astra L Sports Tourer; Vauxhall Grandland X / Grandland, Vectra, Combo Mk IV, Vivaro C Platform Cabin, Astra Mk VIII; DS DS 7 Crossback, DS 7, DS 4 II; Iveco Daily IV, Daily VI; Lexus RC; Skoda Felicia Cube; Hyundai i40 I CW, Grand Santa FÉ; GME Rascal; Ssang Yong Korando Family; Mercedes-benz Marco Polo (w447); Dacia Dokker; Volvo V90 II; Mitsubishi Outlander III;| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23-0886C |
| Виробник | Metelli |
| Кросс-номери | 1440027088;424924;424925;424992;424993;4249K0;4249K1;9467548587;9467548588;SU001A1064;SU001A9002 |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 48 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2018, 2014, 2010, 1998, 2024, 2023, 1990, 2017, 1992, 2020, 2006, 1995, 1999, 1993, 2022, 2003, 1989, 1991, 2005, 1986, 2025, 2007, 2009, 2012, 2013, 2015, 1994, 2008, 2001, 2016, 2011, 1988, 1997, 1985, 1987, 2019, 2000, 2002, 1996, 2004 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Skoda, Honda, Nissan, Mercedes-Benz, Lexus, Chevrolet, Iveco, Toyota, Mitsubishi, BMW, Opel, Peugeot, Volvo, Fiat, Subaru, Citroen, Dacia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | FJ Cruiser, Daily, 407, Astra, X1, Berlingo, Expert, Vectra, Tracker, #3, Murano, HiAce, Hilux, Jumpy, A3, 3, Civic, Dokker, Combo, Outlander, Hiace, 508, Scudo, Felicia, Uno, Vivaro, C5, i40, 408, Partner, C4, Legacy, 308, Interstar, Spartana, Korando |
| Товщина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 71 мм |
| Країна реєстрації бренду | Італія |