



2 062 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Диски продаються лише ПАРАМИ
Застосування:
Nissan Tiida 1.6 -- HR16DE -- 05.2011 - 12.2015| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23-1252C |
| Виробник | Metelli |
| Кросс-номери | 402061KA3A;402061KA3B |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 44 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2018, 2014, 2010, 2024, 2023, 1990, 2017, 1992, 2020, 1995, 1993, 2022, 1989, 1991, 2025, 2012, 2013, 2015, 1994, 2016, 2011, 1988, 1997, 2019, 1996 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus, Nissan, Volvo |
| Сумісність з моделлю | Sentra, Tiida, Pulsar, RX, Patrol, Juke |
| Товщина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 68 мм |
| Країна реєстрації бренду | Італія |