1 390 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Диски продаються лише ПАРАМИ
Застосування:
Peugeot 406 1.6 -- BFZ (XU5JP) -- 11.1995 - 05.2004| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23-0455 |
| Виробник | Metelli |
| Кросс-номери | 4246L9 |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 28 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2013, 2015, 2014, 1998, 2003, 2000, 2002, 1995, 2005, 2001, 1999, 1996, 2004, 1997, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Toyota |
| Сумісність з моделлю | 406, Hilux |
| Товщина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 66 мм |
| Країна реєстрації бренду | Італія |