

815 ₴
Застосування:
BMW X5 xDrive 50 i -- N63 B44 D -- 08.2018 - 07.2019| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 174687 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Кросс-номери | 13718693612 |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 288 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2023, 2021, 2019, 2024, 2018, 2022, 2025, 2020 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 198 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |