
257 ₴
Застосування:
Land Rover Discovery I 2.5 TDI 4x4 -- 12 L,21 L,17 L -- 10.1989 - 10.1998| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 40034 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Кросс-номери | RBX101700 |
| Внутрішній діаметр | 29 мм |
| Довжина | 67.5 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Рік випуску автомобіля | 1992, 2004, 1989, 1997, 1990, 1996, 2000, 1995, 2001, 1998, 1991, 2003, 2002, 1994, 1993, 1999 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Ширина | 58 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Сумісність із моделлю | Discovery |