
546 ₴
Застосування:
Mercedes-benz 190 (w201), 124 (w124), E-class (w124), 124 T-model (s124), E-class T-model (s124), 124 (c124), E-class (a124), E-class (c124), 124 (a124), SL (r129), S-class (w140), S-class (c140), C-class (w202), CLS (c218), S-class (w221, V221), C-class T-model (s204), E-class (w210), C-class T-model (s202), E-class T-model (s210), SLK (r170), SLK (r172), C-class (w204), CLK (c208), S-class (c216), C-class (c204), SL (r231), CLK (a208), S-class (w220, V220), E-class (w212), E-class T-model (s212), E-class (c207), E-class (a207), E-class T-model (s211), E-class (w211), Glk-class (x204), S-class (c215), C-class (w203), C-class (cl203), C-class T-model (s203), CLK (c209), CLK (a209), SLK (r171), CLS (c219), Clc-class (cl203), CLS Shooting Brake (x218), C-class (w205), C-class T-model (s205), GLC (x253), C-class (c205), E-class (w213), C-class (a205), GLC Coupe (c253), E-class T-model (s213), E-class (c238), E-class All-terrain (s213), E-class (a238), E-class (vf211), E-class (vf210), EQC (n293); Jaguar XK II, S-type II, XF I, XF Sportbrake, XJ;| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 21174 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Кросс-номери | 2013520027;2043520027;2203520027;2203520227;2213520027;2213520127;2303520027;A2013520027;A2043520027;A2203520027;A2203520227;A2213520027;A2213520127;A2303520027;C2C12119;C2C18350;C2C36866 |
| Висота | 48 мм |
| Діаметр внутрішній | 15 мм |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 1994, 1982, 2017, 2006, 2019, 1992, 2009, 1998, 2005, 1995, 2024, 2002, 2023, 2022, 1985, 1987, 2008, 1999, 2016, 2013, 2015, 1984, 1990, 2025, 2011, 1997, 2010, 2020, 2001, 2021, 2003, 1989, 1988, 2007, 1991, 2014, 2004, 1983, 2012, 1996, 2000, 1986, 2018, 1993 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jaguar, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, 124, S-Type, XJ, XF, E-Class, S-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |