Застосування:
KIA Retona 2.0 TD -- RF -- 06.1999 - 12.2001| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 102789 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Кросс-номери | 0K01128820;0K01128820A;OK01128820;OK01128820A |
| Довжина | 60.9 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 20 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Рік випуску автомобіля | 2002, 1999, 2000, 2001, 2003 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Retona |
| Ширина | 49 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |