
478 ₴
Застосування:
Audi A2 1.4 -- AUA,BBY -- 02.2000 - 08.2005| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 39091 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Кросс-номери | 8Z0407183 |
| Довжина | 62 мм |
| Діаметр внутрішній | 18.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 64.6 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2002, 2004, 2005, 2000, 2001, 2003 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |