

2 653 ₴
Застосування:
Land Rover Range Rover III 4.4 D 4x4 -- 448DT(DITC) -- 07.2010 - 08.2012| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 170057 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Кросс-номери | LR023042;LR029098;LR072610 |
| Висота | 166 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2013, 2011, 2015, 2019, 2012, 2017, 2014, 2010, 2016, 2020, 2018 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |