

499 ₴
Застосування:
Jeep Wrangler IV 2.2 Multijet II (JL72, JL74) -- EBH -- 11.2017 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 172694 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Кросс-номери | 68235275AA;68235275AB;K68235275AA;K68235275AB |
| Висота | 136 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Діаметр ущільнювального кільця | 82 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2025, 2024, 2021, 2023, 2019, 2017, 2022, 2020, 2018 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Wrangler |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |