214 ₴
Застосування:
KIA Shuma 1.5 i 16V (AFB222) -- BFD -- 10.1997 - 10.2001| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00093M |
| Виробник | Mando |
| Кросс-номери | 0K2A513Z40A;0K2A713Z40;OK2A513Z40A |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2014, 2022, 2001, 2016, 2025, 2017, 2024, 2020, 2008, 2023, 2004, 2013, 2002, 2011, 2007, 2012, 1998, 2019, 2005, 2010, 2006, 2009, 1999, 2003, 1997, 2000, 2021, 2018 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Carens, Shuma, Roadster |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 336 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |