384 ₴
Застосування:
Hyundai Santa FÉ III 2.4 -- G4KJ -- 09.2012 - 10.2015| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00127T |
| Виробник | Mando |
| Кросс-номери | 281132W100 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 227 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2018, 2013, 2014, 2017, 2015, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 301 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |