270 ₴
Застосування:
Hyundai Accent I 1.3 i 12V -- G4EH -- 10.1994 - 01.2000| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00053M |
| Виробник | Mando |
| Кросс-номери | 2811326000 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 178 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2005, 1999, 1994, 2003, 1995, 2001, 1996, 2006, 2004, 1997, 1998, 2002, 2000 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Accent |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 259 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |