275 ₴
Застосування:
KIA Sorento II 2.0 CRDi -- D4HA -- 11.2010 - 12.2015| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00020M |
| Виробник | Mando |
| Кросс-номери | 281132P300 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 198 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2011, 2013, 2014, 2015, 2012, 2009, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 277 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |