427 ₴
Застосування:
Hyundai Tucson 2.0 CRDi Повний -- D4HA -- 06.2015 - 09.2020| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MMF010001 |
| Виробник | Mando |
| Кросс-номери | 28113D3100 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 172 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2016, 2018, 2017, 2015, 2022, 2020, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 277 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |