261 ₴
Застосування:
Ssang Yong Korando 2.0 e-XDi -- D20DTF -- 11.2010 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00153T |
| Виробник | Mando |
| Кросс-номери | 2311334100 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2016, 2018, 2011, 2024, 2013, 2014, 2023, 2025, 2017, 2015, 2022, 2020, 2012, 2019, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Actyon, Korando |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |