261 ₴
Застосування:
Hyundai Sonata V 2.4 -- G4KC -- 06.2008 - 12.2010| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00018M |
| Виробник | Mando |
| Кросс-номери | 281130R000;281133K010;281133KS00;S281133K010 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 192 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2005, 2008, 2006, 2009, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Sonata |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 235 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |