287 ₴
Застосування:
KIA Soul I 1.6 CRDi 115 -- D4FB -- 02.2009 - 12.2014| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00145T |
| Виробник | Mando |
| Кросс-номери | 281131J000 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 133 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2011, 2008, 2013, 2014, 2015, 2012, 2009, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Soul, i20 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 212 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |