385 ₴
Застосування:
Honda Civic VII 1.4 i (EP1, EU7) -- D14Z6 -- 02.2001 - 09.2005| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00326T |
| Виробник | Mando |
| Кросс-номери | 17220PNA003 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 175 мм |
| Внутрішній діаметр | 82 мм |
| Зовнішній діаметр | 140 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2003, 2004, 2005, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |