
531 ₴
Застосування:
KIA Sorento III 2.4 GDI 4WD -- G4KJ -- 01.2015 - 10.2018| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MMF010003 |
| Виробник | Mando |
| Кросс-номери | 28113A9100 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 213 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2018, 2017, 2015, 2020, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 295 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |