
374 ₴
Застосування:
Toyota Avensis 1.6 VVT-i (ZRT270_, ZRT270R) -- 1ZR-FAE -- 11.2008 - 10.2018| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00031M |
| Виробник | Mando |
| Кросс-номери | 178010T030 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 54 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2018, 2011, 2008, 2013, 2014, 2017, 2015, 2012, 2009, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 239 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |