458 ₴
Застосування:
Hyundai Tucson 2.0 CRDi Повний -- D4HA -- 06.2015 - 09.2020| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MMF010002 |
| Виробник | Mando |
| Кросс-номери | 28113D3300 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 199 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2016, 2018, 2023, 2017, 2015, 2022, 2020, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Tucson |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 276 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |