390 ₴
Застосування:
Honda Cr-v III 2.0 i-VTEC 4WD (RE5, RE2) -- R20A2,R20A1 -- 10.2006 - 06.2012| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00166T |
| Виробник | Mando |
| Кросс-номери | 17220RZPG00 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 173 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2011, 2008, 2006, 2012, 2009, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 261 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |