258 ₴
Застосування:
Hyundai Grandeur 2.2 CRDi -- D4EB -- 06.2006 - 10.2010| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MAF079 |
| Виробник | Mando |
| Кросс-номери | 281133K100 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 181 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2008, 2006, 2009, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Grandeur |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |