291 ₴
Застосування:
Daewoo Rezzo 2.0 -- C20SED,T20SED -- 09.2000 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00097M |
| Виробник | Mando |
| Кросс-номери | 96263897;96263897D |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 177 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2018, 2017, 2020, 2019, 2000, 2021, 2005, 2011, 2023, 2022, 2009, 2002, 2010, 2008, 2013, 2025, 2006, 2007, 2014, 2015, 2001, 2004, 2012, 2024, 2003 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Rezzo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 271 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |