429 ₴
Застосування:
Mazda Cx-7 2.3 MZR DISI Turbo AWD (ER3P) -- L3-VDT -- 10.2007 - 08.2009| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00197T |
| Виробник | Mando |
| Кросс-номери | AJ5713Z40;AJ5713Z409A;AJ5713Z409U;AJ5713Z40U |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 169 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2009, 2007, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | CX-7 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 307 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |