265 ₴
Застосування:
KIA Cerato I 1.6 -- G4ED -- 07.2004 - 01.2007| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MAF041 |
| Виробник | Mando |
| Кросс-номери | 281132F800 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 173 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2007, 2005, 2006 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Cerato |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 255 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |