

451 ₴
Застосування:
Lexus LX 570 (URJ201) -- 3UR-FE -- 11.2007 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00063M |
| Виробник | Mando |
| Кросс-номери | 1780138030 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 51 мм |
| Довжина | 298 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2018, 2017, 2020, 2019, 2021, 2011, 2023, 2022, 2009, 2010, 2008, 2013, 2025, 2007, 2014, 2015, 2012, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 314 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | LX |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |