388 ₴
Застосування:
Ssang Yong Actyon Sports II 2.0 Xdi -- D20DTR -- 01.2012 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EEOL0006Y |
| Виробник | Mando |
| Кросс-номери | 2247634000;I2247634000 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 99 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 93 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2025, 2024, 2021, 2013, 2023, 2019, 2012, 2015, 2017, 2022, 2014, 2016, 2020, 2018 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Actyon, Rexton |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |