192 ₴
Застосування:
Nissan Navara Np300 2.5 dCi -- YD25DDTi -- 07.2014 - 2025| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | J71080YMT |
| Виробник | Yamato |
| Кросс-номери | 546134KH2A |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 55 мм |
| Внутрішній діаметр | 18.5 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2024, 2023, 2018, 2014, 2022, 2016, 2025, 2015, 2017, 2019, 2020 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Сумісність із моделлю | Navara |