203 ₴
Застосування:
Honda Jazz III 1.3 HYBRID (GP1) -- LDA3 -- 04.2011 - 2025| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | J74066YMT |
| Виробник | Yamato |
| Кросс-номери | 51306TM8G01 |
| Країна виробник | Польща |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2011, 2023, 2024, 2018, 2009, 2014, 2022, 2016, 2025, 2010, 2008, 2015, 2013, 2017, 2012, 2019, 2020 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Сумісність із моделлю | Jazz |