113 ₴
Застосування:
Mitsubishi Pajero Sport I 3.0 V6 (K96W) -- 6G72 (SOHC 24V) -- 11.1998 - 10.2000| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | J75066YMT |
| Виробник | Yamato |
| Кросс-номери | MR151326;MR267649 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 43 мм |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Довжина | 41 мм |
| Зовнішній діаметр | 46.2 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2005, 2023, 2010, 2002, 2017, 2019, 2001, 1999, 1996, 2006, 2024, 2018, 2009, 2022, 2025, 1998, 2016, 2003, 2020, 2021, 2011, 2014, 1997, 2008, 2013, 2015, 2004, 2007, 2000, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Pajero |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |