
397 ₴
Застосування:
Opel Monterey A 3.2 (UBS25D, UBS25G) -- 6VD1 (SOHC) -- 08.1991 - 03.1994| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B29013PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 8970350300;ADZ92212 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1997, 1996, 2001, 2003, 1992, 1995, 1991, 2000, 2004, 1999, 1993, 1998, 2002, 1994 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Isuzu, Opel |
| Сумісність з моделлю | Frontera, Trooper |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |