
343 ₴
Застосування:
Mercedes-benz C-class (w203) C 200 Kompressor (203.045) -- M 111.955 -- 05.2000 - 06.2002| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B2M079PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 1110940204;A1110940204 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 69 мм |
| Довжина | 455 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2002, 2000 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 84 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |