
282 ₴
Застосування:
Chrysler 300c 3.0 V6 CRD -- EXL -- 11.2010 - 11.2012| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B2Y026PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 04861688AA;4861688AA;4861688AB;K04861688AA |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 222 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2018, 2017, 2020, 2019, 2021, 2005, 2011, 2023, 2022, 2009, 2010, 2008, 2013, 2025, 2006, 2007, 2014, 2015, 2012, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lancia, Chrysler, Jeep |
| Сумісність з моделлю | 300C, Thema |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 211 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |