
383 ₴
Застосування:
Mitsubishi L 300 / Delica II 2.3 D (L038P) -- 4D55 -- 04.1983 - 10.1986| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B25014PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 0003563021;0003564040;0003564042;003564042;00721779;0243163;0248882;0639050;06598492;0721779;08014420;1909139;1001905;109E9601A;1140887;1140888;1142151350;1143747;114946183;1167807;1167808;131141;135946120;14215152;1560611080;1654602N00;1654602N01;1654621N00;1654699205;1654699209;16546VW000;177252054071;1774020540;1775220540;177522054070;1777222000;1779222000;1780123001;17801F980171;1780105500;178011230017;1780112300171;1780123000;178012300007;1780123000071;17801230017;178012300171;1780154011;1780154040;1780164030;178022300071;1780223000;178032300171;17803U205071;184753;1849114;187022300071;1918595;191887;2072636;2330330370;243162;243163;24746004;24746008;24746012;248882;25042587;25194900;2705420;27H8294;2811344000;2813044000;2813044000AT;285015A1;29H8294;32143012000;3563021;3564040;3564042;3986750;4001430;40014300;4051925;4389026;44007010;4789026;481013Z40;4996245;5198871;5198872;5000806317;5000806377;5000819024;500B806317;5011312;5011546;5141522;5197828;6424691;6005019610;6005019672;639050;6390504;6390550;640660;659389;6598492;674953;7998968;70243163;70059389;700721779;70072636;701437;70243162;70248882;70639050;70640660;70659389;70674953 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 282 мм |
| Внутрішній діаметр | 66 мм |
| Зовнішній діаметр | 135 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1994, 1996, 2001, 2003, 2020, 1988, 2002, 2022, 2010, 2008, 1983, 1993, 2013, 1990, 2005, 2017, 1984, 1991, 2019, 1998, 2024, 2025, 1997, 1992, 1999, 2011, 2015, 1989, 2018, 2023, 2007, 1985, 1987, 2004, 1986, 2016, 2014, 2021, 2006, 2012, 2000, 1995 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | L 300, H100, Pajero, L, Pajero Sport |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |