
266 ₴
Застосування:
Toyota Previa I 2.4 (TCR11_, TCR10_, TCR10R, TCR11R) -- 2TZ-FE -- 05.1990 - 08.2000| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B22051PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 1780135020;1780155020;1780108010;178013502083;8943763530;8943763550;94376335;94376353;J1780135020;JE4813Z40 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 1991, 2024, 1999, 2023, 1992, 1996, 2020, 1995, 2022, 1998, 2021, 1985, 1997, 1990, 1984, 1993, 1988, 2002, 1994, 2000, 1986, 1989, 2025, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Isuzu, Mitsubishi, Mazda, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux, Xedos 9, Gemini, Eclipse |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |