
337 ₴
Застосування:
Mazda 323 S V 1.7 TD -- 4EE1-T -- 05.1994 - 09.1998| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B23045PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | RF4P13Z40;RF4P13Z409A;RF7913Z40;RF7913Z40A;RF7913Z40A9A;RFG113Z40;RFG113Z409A;SKITBJD04520;SKITBJD09020;SKITCPD04520;SKITCPD09020;Y70113Z40;Y70113Z409A |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 287 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1997, 1996, 2001, 2003, 1995, 2000, 2004, 1999, 2005, 1998, 2002, 1994 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 323 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 167 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |