
339 ₴
Застосування:
Toyota Verso 1.6 D4-D (WAR20_) -- 1WW -- 11.2013 - 08.2018| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B22066PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 13713465456;178010N060;17801YV020;3465456 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 44.5 мм |
| Довжина | 251 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2016, 2018, 2024, 2013, 2014, 2023, 2025, 2017, 2015, 2022, 2020, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis, Auris |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 206 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |